Szymon Turkowski Osobowością Roku!

Tradycją szkoły stało się przyznawanie tytułu Osobowości Roku. Wskazując kandydata Rada Pedagogiczna bierze pod uwagę charyzmę, pasję, nietuzinkowe zainteresowania i zaangażowanie w życie szkoły.

W tym roku ten niezwykły tytuł przypadł Szymonowi Turkowskiemu jednemu z najbardziej rozpoznawalnych uczniów naszego liceum.

Szymon nagrał film o Stefanie Żeromskim, który mogliśmy oglądać w czasie Jubileuszu szkoły, przygotował serię sluchowisk emitowanych w Radiu Fama w ramach Roku Pawła Hulki -Laskowskiego. Jako aktor Szafy na Rozdrożu występował kilkukrotnie w Żyrardowie oraz na festiwalach teatralnych, a ostatnio reżyserował strajk szpularek- jedną z atrakcji Święta Lnu.

Jego dokonania mówią same za siebie. Szymon w pełni zasłużył na to wyjątkowe wyróżnienie. Doceniono pasję, pomysłowość i wytrwałość pozwalające mu realizować tak ambitne projekty na rzecz szkoły i miasta.

Gratulujemy!