Graliśmy razem z WOŚP

W tym roku Czerwoniak grał razem z WOŚP! Grupa wolontariuszy z naszej szkoły z Prof. Schotkosky na czele przygotowała niezwykłe wydarzenia, podczas których cała placówka zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 3 imprez zebraliśmy 2899,24 PLN i 5€ w puszce oraz 326 PLN w e-skarbonce. “Wielka WOŚPowa Loteria Czerwoniakowa”, “Gofrownia”, “Serduszko za jabłuszko” i “Czerwoniakowe Jam Session” to akcje, dzięki którym wszyscy świetnie się bawili, a w naszej szkolnej puszce udało się zebrać największą kwotę ze wszystkich puszek stacjonarnych w Żyrardowie. Ponad to w niedzielę 29 stycznia podczas Finału WOŚP wolontariusze z Czerwoniaka byli najliczniejszą grupą i zebrali ponad 9 tysięcy złotych na rzecz walki z sepsą. Pomoc dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów była nieoceniona, dziękujemy!

Posłuchajcie też materiału radiowego przygotowanego przez naszych uczniów