Trzecie miejsce naszych koszykarzy

Dnia 06.02.2023 odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska mężczyzn w koszykówkę w Komorowie. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce 🥉, ulegając jedynie drużynie z Pruszkowa która, posiada w swoich szeregach mistrzów Polski młodzieżowców oraz aktualnych zawodników 2LM. Pozostałe spotkania wygraliśmy bez większych problemów. Pozytywnym zaskoczeniem okazał się Wiktor Urbańczyk, który w spotkaniu z grodziskim liceum zanotował ponad połowę punktów naszej drużyny. Tak jak na “Elektryku”, tak i w Komorowie pełną gamę swoich możliwości zaprezentował Sebastian Pawłyszko. Duży wkład mieli także pierwszoklasiści, którzy będą godnie reprezentować Czerwoniak w następnych latach. Widzimy się za rok!

Skład: Marcel Gacki, Marcel Bogucki, Andrzej Charabet, Wiktor Urbańczyk, Rafał Sankowski, Jakub Okulis , Nikodem Biskup, Filip Aronowski, Antoni Kawiecki, Sebastian Pawłyszko, Bartosz Bławdzin, Nikodem Szymańczak oraz opiekun – Prof. Paweł Kwietniewski.