Pojadą na Mistrzostwa Świata w USA – wdzięczne za ogromne wsparcie

Dwie uczennice naszego liceum Amelia Draniak (2e) i Katarzyna Hanszke (4c) to utalentowane tancerki, które już od około 10 lat trenują cheerleading sportowy pod okiem trenerki – absolwentki naszego liceum Aleksandry Krześniak.

Od roku Amelia i Kasia również same trenują najmłodsze zawodniczki w klubie, które na tegorocznych Mistrzostwach Polski zdobyły złoty medal. Na swoim koncie dziewczyny mają liczne medale z zawodów ogólnopolskich. Są kilkukrotnymi medalistkami i Mistrzyniami Polski.

W 2022 w ich ręce trafiło powołanie na Mistrzostwa Europy, gdzie Amelia wywalczyła brązowy medal i tytuł II-vice Mistrza Europy.

W tym roku czeka ich większe wyzwanie – Mistrzostwa Świata w Stanach Zjednoczonych, na które lecą wraz z 20-osobową kadrą zawodniczek z całej Polski.

Wyjazd jest możliwy dzięki Waszemu finansowemu wsparciu i zaangażowaniu Fundacji Z miłości do dziecka.

Dziewczyny dziękują każdemu kto dołożył swoją cegiełkę – przede wszystkim Panu Krzysztofowi Rdestowi, Pani Dyrektor Beacie Stawickiej, Paniom Irinie Nowak i Monice Schotkosky, społeczności szkolnej Czerwoniaka, społeczności Szkoły Podstawowej nr 3, organizatorom kanapkarni, naleśnikarni oraz ciastkarni.