Integracyjny wyjazd klas pierwszych

Konkurencje sportowe i zabawy sprawnościowe nową tradycją integracyjnego wyjazdu klas pierwszych?

13 października klasy pierwsze wyjechały na integrację do Sportowego Rancho w Rozalinie. Uczniowie świetnie się bawili na torze gokartowym, skakali i wykonywali salta w przód i tył na trampolinach Eurobungee, brali udział w grach terenowych i strategicznych (np. gra zespołowa team building czy archery czyli połączenie strzelnictwa i gry paintballu).

Wszystkie zajęcia w formie gier i zabaw były prowadzone przez doświadczonych animatorów, a wychowawcy i opiekunowie wspierali wychowanków i zagrzewali do pokonywania nowych wyzwań.

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wzajemnie się lepiej poznali i otworzyli na siebie.

W przerwach na posiłek zjedliśmy zupę pomidorową i pieczone kiełbaski z grilla. Nawet wyszło 🌞