Spotkanie z autorką – panią Mariolą Pryzwan

W środę 25 października w naszym liceum odbyło się spotkanie z panią Mariolą Pryzwan – autorką wielu książek biograficznych o ludziach literatury i sztuki.
Tegoroczne spotkanie, bogato ilustrowane zdjęciami, przybliżyło nam postać polskiej poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.  Punktem wyjścia do opowieści była książka  “Lilka” napisana przez panią Mariolę Pryzwan.  Książkę opatrzoną dedykacją autorki można wypożyczyć w naszej bibliotece.
W spotkaniu brały udział klasy 2d, 3d i 3e. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści naszego gościa. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie z twórczością p. Marioli Pryzwan.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji w naszej szkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.