“STEFANKI” – czyli wielkie święto naszego LO

W piątek, 24 listopada, w naszej szkole znów zapanowała radość spowodowana Stefankami.
Jak co roku, Samorząd Uczniowski z pomocą profesor Weroniki Detki, Dyrekcji oraz Uczniów zorganizował dzień naszego patrona tak, by był on jak najbardziej atrakcyjny dla uczniów. Nie zabrakło więc śmiechu podczas premiery spektaklu “Nauczyciele nie Płaczom” w reżyserii Zuzanny Kuran i Aleksandry Konarskiej z klasy 3d, a także adrenaliny przy odpowiadaniu na pytania w ramach teleturnieju “1 z 20” przygotowanego przez Jakuba Smolarka z klasy 3c i Lenę Kwietniewską z klasy 4d.

Poza tym, nasi sportowcy znów zagrali mecz siatkówki o puchar patrona szkoły, na hali AQUA zatańczono największą belgijkę. Na zwieńczenie wydarzenia uczniowie i nauczyciele mogli cieszyć się występami zespołu Trzy Czwarte, a potem artystki Cyrko! Jak zwykle też odbywały się liczne warsztaty prowadzone przez uczniów, profesora Jacka Wacławka i nawet absolwenta, a słodyczy zaznać można było pod szyldem Kawiarenki U Stefana.

Co to był za dzień! Samorząd Czerwoniaka co roku stara się o podniesienie poziomu wydarzenia, żeby uczniowie mieli jak największą radość z tego dnia. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!