32. Finału WOŚP w Czerwoniaku – relacja

10 stycznia w murach Czerwoniaka odbyła się kolejna edycja 💖WOŚPowej Loterii Fantowej💖 zorganizowanej przez wolontariuszy. Podczas przerw uczniowie kupowali losy, pieniądze wrzucali do puszki WOŚP i kręcili kołem fortuny. Szczęśliwcy mogli wylosować bidony, czapki, plecaki, skarpetki, kubki, świece, książki i wiele innych fantów. Nie zabrakło tradycyjnych już bonów na herbatę z nauczycielami, warsztaty teatralne z absolwentem Kubą Wacławkiem czy sesję zdjęciową.

Kolejnym szkolnym wydarzeniem zorganizowanym w ramach WOŚP był 🎬”Kinowy Czwartek”🎬 w Czerwoniaku. Dla uczniów, którzy zadeklarowali chęć udziału w seansach filmowych biletem wstępu była naklejka z serduszkiem WOŚP. Nie mogło zabraknąć popcornu🍿 i lemoniady🧃

Podczas zbiórki szkolnej zebraliśmy AŻ 4 342,65 zł ,ponad 1 300 zł więcej niż w zeszłym roku!
Zaś na ulicach podczas finału wolontariusze z Czerwoniaka zebrali do swoich puszek ponad 8 800 zł.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, bez Was nie byłoby szkolnego 32. Finału WOŚP, oraz dla uczniów, za wspaniałą atmosferę i kolejne rekordy

DO ZOBACZENIA za rok‼️
Koordynatorki szkolnego WOŚP: