W piątek 17 kwietnia klasy 2a i 2d spotkały się ze specjalistką z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Żyrardowie. Uczniowie podczas lekcji edukacji obywatelskiej otrzymali garść informacji na temat różnego rodzaju ubezpieczeń.
Tekst – Elżbieta Żaboklicka






