Obchody Święta Edukacji Narodowej

W tym roku świętowanie Dnia Edukacji Narodowej rozłożyło się na trzy dni.

12 października rozpoczęliśmy od spotkania Grona Pedagogicznego wraz z pracownikami szkoły i Czcigodnymi Emerytami. Miało ono charakter bardzo kameralny choć nie mniej uroczysty, niż wcześniejsze. Podczas uroczystości zostały rozdane nagrody Dyrektora Szkoły, był też krótki program słowno-muzyczny przygotowany przez reprezentantów uczniów. Kolejnym punktem było spotkanie przy słodkim torcie i cieście ufundowanym przez Radę Rodziców.

13 października świętowanie również miało dwa etapy. Pierwszy miał miejsce w murach szkoły. Nasza wspaniała młodzież zorganizowała kiermasz ciast a wielu z nich przebrało się za ulubionego nauczyciela (zdecydowana większość wybrała Profesora Wacławka 😉 ).

O godzinie 16.30 w Centrum Kultury odbyły się uroczystości miejskie. Nagrody Prezydenta Miasta otrzymały panie: dyrektor Beata Stawicka, wicedyrektor Agnieszka Przyjankowska, prof. Kinga Sałaj oraz prof. Marta Czarnocka. Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych w tym roku!

Wydarzenia obchodów miejskich uwieńczył recital wokalistki Agi Zaryan z zespołem.

14 października, to świętowanie indywidualne. Cała społeczność szkolna udała się na zasłużony odpoczynek, a radość i nagroda jest tym większa, że kolejne dwa dni, to weekend 🙂

Poniżej fotorelacje.

Spotkanie Grona Pedagogicznego oraz pracowników
Świętowanie z młodzieżą
Uroczystości miejskie